piątek, 25 grudnia 2015

Wesołych Świąt!

Kochani moi,

z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo szczęścia, radości i zadowolenia z życia. Nie wiem czemu, ale ktoś powiedział kiedyś, że to zdrowie jest najważniejsze i wszyscy po tym zaczęli powtarzać tę myśl. Ja nigdy się z nią nie zgadzałam, nie zgadzam dziś i raczej nie zgodzę w przyszłości. Czym jest bowiem zdrowie przy braku umiejętności wykrzesania z siebie radości? Zdecydowanie bardziej wolałabym leżeć na łożu śmierci, jeśli miałabym wówczas być szczęśliwa. Ale oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dlatego ja życzę Wam jak najwięcej radosnych chwil, a najmniej tych smutnych, pełnych łez. Wiadomo, że te również się wydarzą, zatem życzę umiejętności traktowania tych gorszych dni jako lekcji, które czemuś posłużą.

Oprócz tego życzę siły do spełniania najskrytszych, najdziwniejszych i najnienormalniej brzmiących marzeń. Nie jest bowiem sztuką osiągnięcie tego, co aprobują wszyscy wokół, a tego co spotyka się z naganą, wyśmiewaniem, ale czego osiągnięcie da Wam szczęście i satysfakcję.

Poza tym dużo motywacji i siły do działania na każdy kolejny dzień, a przy tym wszystkim sporo cierpliwości, bo w dzisiejszym świecie, gdzie wiele można dostać "na już", to co ważne wymaga często pracy i czasu i nie można niestety osiągnąć tego tak szybko.

Wszystkiego co dla Was najlepsze, Wesołych Świąt!

10 komentarzy:

 1. Zdrowych, Wesołych Świąt, spełnienia marzeń, samych sukcesów i realizacji celów oraz wszystkiego najlepszego Nowym Roku.:-)

  Pozdrawiam,
  www.kosmetykiani.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie też Świąt pełnych spokoju, odpoczynku, ale i radości. Wspaniałych literackich podróży i szczęścia w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i Pogodnych Świąt oraz wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda już po świętach, ale ja również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Spóźnione wesołych świąt! Oczywiście również szczęśliwego Nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już po świętach życzę wszystkiego dobrego! No i szczęśliwego Nowego Roku. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Choć już trochę się spóźniłam, to mimo wszystko Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Już po świętach, ale życzenia na Nowy Rok aktualne - spokoju, zdrowia i spełnienia marzeń kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że Święta były bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń