O mnie

Cześć! Jestem Kamila i liczę sobie 21 lat. 

Żyję w krainie kopalń, do której o dziwo żywię pewien patriotyczny sentyment.

Na co dzień studiuję pewien kierunek, który ku mojemu rozbawieniu przeraża i budzi nieuzasadniony szacunek u części społeczeństwa. 

Ponadto udzielam korepetycji, bo jestem niespełnioną, niedoszłą nauczycielką. I uczę przedmiotu, który prawie każdy uczeń nienawidzi… a ja dla zachowania równowagi  w przyrodzie wielbię. I dużą satysfakcję czerpię z przekazywania wiedzy (choć już nie mnie oceniać, czy to potrafię).

Od niedawna interesuję się tematyką żywienia i jego wpływu na organizm człowieka. Staram się zdrowo odżywiać, choć różnie mi to wychodzi. Ćwiczę też na siłowni, w domu czy w plenerze. I z lupą w dłoni dopatruję się zmian zachodzących w mym ciele ;)

Za to od wieków uwielbiam czytać i czego w swym życiu jestem pewna, to akurat tego, że nigdy tej czynności nie zaprzestanę. Czytam nałogowo co tylko mi wpadnie w ręce - książki, gazety, artykuły w internecie, nawet ulotkom nie popuszczę, bo takie mam dziwne zboczenie, że wszystko co ma w sobie słowo pisane nie może przejść obok mnie obojętnie.

Lubię też przelewać swoje myśli na papier. Początkowo robiłam to w formie pamiętników, później opowiadań i innych opowieści różnych treści, w końcu 7 lat temu rozpoczęłam swą historię z blogowaniem, przeskakując z jednego bloga na drugi i poszukując swojego "ja" w różnych dziedzinach. W drugiej połowie 2008 r. założyłam jednego z nich tyczącego się recenzji książkowych. I pluję sobie w gardło, że go porzuciłam - wiecie jak długi miałby dziś staż?! Ale... to nie historia na tą zakładkę. Zapraszam do kategorii "O blogu", gdzie o powstaniu mego miejsca w internecie dowiecie się więcej :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz